אימון אנרגטי

כשרשמתי בגוגל את המילה "אימון אנרגטי", מיד קיבלתי מכוני כושר ומאמנים אישיים {-:

מבלי קשר לכושר פיזי, אני רואה בדרך הטיפול שלי סוג של אימון אישי, שמכיוון שהוא משלב בתוכו גם טיפול הילינג (ריפוי אנרגטי), השילוב של שניהם יוצר אימון אנרגטי.

באימון האישי, המקובל, האדם צריך להגיע לתשובות מתוכו. כמתאמנת, אני יודעת שפעמים רבות זה לא כל כך פשוט להגיע לתשובות האלו, וגם אם כן, לא תמיד התובנה מובילה לשינויים.

במקרה של אימון אנרגטי- זה שונה.

באחת הפגישות עם אחת המטופלות שלי דיברנו על נושא הקורבנות של חייה. המטופלת התכחשה מכל וכול להיותה "קורבן", היא טענה שהיא כבר התגברה על זה.

במהלך הטיפול עצמו, תוך כדי דמיון מודרך, ראתה והבינה המטופלת עד כמה היא לא לקחה אחריות על חייה וכמה היא חווה אותם כ"קורבן".

מטופלת אחרת שלי, הבינה באמצעות שיעורי הבית שהיא קיבלה (כן, אני בהחלט נותנת לאנשים שיעורי בית כחלק מהטיפול ותהליך הריפוי שלהם), שיש לה קושי עם מגע ושהיא לא ממש מבינה ומרגישה את המושג "אהבה עצמית".

באמצעות השילוב של דמיון מודרך (שהוא כמעט ואינו מונחה ומאפשר למטופל להגיע למקום האמיתי בו יש צורך בריפוי), עם השיחה המקדימה לטיפול, שהיא מהווה כעין אימון אישי, הילינג ושיעורי הבית, חווים המטופלים שינויים משמעותיים בתפיסת עולמם והתנהגותם ותוך כדי כך הם משתנים ונרפאים.

מטופל שלי הבין, באמצעות הדמיון המודרך את הקשר בינו ובין אחותו וכיצד עליו לנהוג על מנת לשנות את הקשר, לקשר בריא ותומך יותר.

מטופלת אחרת, חוותה את הקשר בין המיגרנות לצורך שלה בשליטה ולראשונה בחייה חוותה מחזור ללא מיגרנות.

כמו באימון אישי, גם כאן, מקבל המטופל את התשובות שלו מעצמו. הדמיון המודרך וההילינג מוסיפים ראייה של הדברים, תחושתיות, דמיון וחוויה ומאפשרים לדברים להיטמע באופן משמעותי יותר ומלא יותר.

השינוי מגיע ללא מאמץ.

בכל פגישה נוצר שינוי ומתנהל תהליך כלשהו של ריפוי.

מוזמנים באהבה.

יעל

050-6655905

 

 

כתיבת תגובה