הילינג מילים מרפאות

העולם שלנו בנוי מאנרגיה. אנרגיה מכילה בתוכה הרבה מאוד תדרים. מילים ומחשבות הן תדרים שנמצאים באנרגיה של העולם שלנו.

דמיינו את עצמכם כישויות אנרגטיות בעלות הילה (האנרגיה שמסביב לגוף) מלאה, חזקה ויפה. עכשיו קחו מילים כמו "לחץ", "תסכול", "כעס", "חוסר אונים" וכו' ודמיינו אותן נכנסות אליכם לתוך ההילה ולתוך הגוף הפיזי.

מה התחושה?

מה קרה להילה שלכם?

עם מילים כמו "לחץ", "תסכול" וכו' מאוד קל לדמיין ולהרגיש. בסדנה שהעברתי בכנס התקשור האחרון, השתמשתי במילה "לחץ" כדי להדגים את השיטה. אחת מהמשתתפות סיפרה שאיך שאמרתי את המילה "לחץ", היא ישר הרגישה כאב בחלק התחתון של עמוד השידרה שלה.

המילים שאנו אומרים, חושבים ושומעים, מקודדות אצלנו באנרגיה (הן של הגוף הפיזי והן של שאר הגופים האנרגטיים שלנו).

כל קידוד שלילי שכזה, משפיע על ההתנהלות שלנו, פוגע בזרימה הטבעית של מי שאנחנו ושל המאווים והרצונות והמהות האמיתית שלנו.

הילינג מילים מרפאות, מטרתה למצוא את הקידודים השליליים האלו ולנקות אותן מהגופים השונים. מתוך כך, נפתחת הזרימה מחדש ואנו חוזרים למהות המקורית- אמיתית שלנו.

כשאדם מגיע אלי לטיפול, אני רואה אותו כמו בצל. בפנים יש פרח יפייפה אבל בחוץ יש הרבה קליפות שצריך לקלף על מנת להגיע לפרח.

בהילינג מילים מרפאות, זה בדיוק מה שאני והמטופלים עושים- מקלפים את הקליפות כדי להגיע למהות האמיתית של מי שאנחנו.

אחד הדברים היפים בטיפול, הוא, שהוא נעשה בשיתוף פעולה מלא של המטופל. יותר מאשר אני מכתיבה למטופל את הטיפול, הוא זה שמנחה אותי ומדריך אותי לאורך כל הטיפול כיצד לטפל בו. מכיוון שכך, הדבר מחזק את תחושת האחריות של המטופל ומאפשר לו להגיע לתובנות חזקות יותר על חייו ומתוך כך השינויים באים (חשיבתיים, התנהגותיים, רגשיים ועוד).

אין מילים מוגדרות, כל מטופל והקידוד של המילים אצלו. וכל מילה, יכולה להוות טריגר לרגש/ תחושה/ זיכרון וכו' עוצמתיים מאין כמוהם אשר נעולים באנרגיה של האדם ומחכים להשתחרר.

גם אין אג'נדה מוגדרת לטיפול. מתוך התגובה של המטופל למילים מתקדם הטיפול. מנסיון, ניתן להגיע דרך מילה אחת בודדה לתהליך שלם של שיחזור גלגולים (אף על פי, שזו אינה בהכרח המטרה המוצהרת של הטיפול).

הגיעה אלי אישה לליווי בתהליכי החיים שהיא עוברת. בין היתר, היא סובלת מכאבי ראש בכל פעם שהיא מקבלת מחזור. זה לא היה הדבר שהתמקדנו בו, אך באחד המפגשים החלטנו כן להתמקד בו. המילה שעלתה הייתה "שליטה". האנרגיה שהיא חוותה הייתה גם בבטן וגם בראש. עשינו תהליך משותף של ניקוי וריפוי אנרגיית השליטה. לאחר מספר שבועות, היא התקשרה לספר לי, נדהמת, שהיא עברה מחזור שלם ללא כאבי ראש- המיגרנות נעלמו!

יש מטופלים שחוזרים לילדות שלהם ומעלים ונזכרים בסיטואציות ילדות שהיו להם. מתוך ריפוי הילדות, או ריפוי הילד/ הפנימי הם חווים את הריפוי הפיזי-נפשי-מנטלי בהווה. מטופלת אחת, בזמן טיפול, נזכרה במעבר דירה שהייה לה בסביבות גיל שנתיים. המעבר הזה היה מאוד טראומתי עבורה והיא הדחיקה אותה. כשהייתה אישה בוגרת, נשואה ואמא, היא ובעלה החליטו לעבור דירה. המעבר ההוא החזיר, באופן לא מודע, את הטראומה מהילדות והשפיע רבות עליה ועל ההסתגלות שלה לבית ולמקום החדש.

מתוך העלאת הזיכרון (באופן ספונטני לחלוטין, על ידי המטופל), מתאפשרת ההבנה של התהליכים שקרו לנו בחיינו וניתנת לנו האפשרות לקחת אחריות על חיינו. כאשר המטופלת הבינה את הסיטואציה, היחס שלה למקום המגורים שלה, השתנה באופן טבעי והדבר שינה גם את האווירה בבית.

הילינג מילים מרפאות, מטרתו לרפא פצעים קיימים. יש פצעים שאנו נושאים עימנו שנים ואנו בכלל לא מודעים להם ועדיין הם מכתיבים לנו את חיינו. כשאנו מתמודדים עם המילה, מציפים אותה, נותנים לה ביטוי בהווייתנו, במי שאנחנו, אנחנו מאפשרים לה להשתחרר מהאנרגיה שלנו ואז אנחנו פנויים להכניס ולברוא בתוכנו אנרגיה חדשה, בריאה ומרפאה.

 

כתיבת תגובה