ניקוי מיאזמתי ואסתמה של העור

לפני קצת יותר מחודשיים, הקטנה שלי (אז עוד לא בת חודש) קיבלה "אקנה של תינוקות". זוהי תופעה נפוצה ולא ממש דאגתי. אבל האקנה הזה, במקום להיעלם, התחיל להקצין, והקטנה שלי ממחוצ'קנת הפכה להיות ורודה ויבשה בלחיים. בשלב מסויים, כבר התחלתי להילחץ והלכתי לרופאת הילדים שלי. היא איבחנה "אסתמה של העור" ונתנה טיפול בהתאם.

לקחתי את כל המרשמים שהיא נתנה, אמרתי תודה והחלטתי לטפל בה בתמציות התדרים של לייף אנרג'י (עדיין לא הייתי מסוגלת, מבחינה אנרגטית לטפל בהילינג).

אסתמה של העור, היא דבר גנטי. אף על פי שלא לי ולא לבעלי יש אסתמה של העור, אני, אישית מאוד אלרגנית ובצעירותי הייתה לי אסתמה.

כשאנו מדברים על טיפול במהות ולא בסימפטום, יש לראות מעבר לנקודה הספציפית בה נמצא האדם. האסתמה של העור שהתפרצה, הייתה סימפטום למשהו עמוק יותר שנמצא בתוך הקטנה שלי.

במקרים כאלו ובמיוחד לאור גילה הצעיר, התחלתי טיפול שנקרא "ניקוי מיאזמתי".

מיאזמה- יסוד. "היסודות שעליהם בנוי כל המבנה. יש כמה מיאזמות. בהתחלה היתה הראשונה ועליה באו כל השאר. הסיבה להיווצרות האחרות היא הדיכוי הכימי לאורך כל הדורות. כל המחלות הכרוניות נולדו מהן. אי אפשר לרפא מחלה כרונית מבלי לעקור את המיאזמה" (לקוח מתוך פורום הומיאופתיה קלאסית: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1224&msgid=57106371 )

מיאזמה, היא למעשה כתם (פיזי, אנרגטי, רגשי וכדו'), המשפיע על התנהלותנו, בריאותנו וכל הממדים שלנו.

מיאזמות יכולות להיות נרכשות גנטית (ויכולות גם לא).

מכיוון שאסתמה של העור נחשבת למחלה כרונית, היא נכנסת תחת ההגדרה של מיאזמה.

ניקוי מיאזמתי, בתמציות התדרים, כולל 3 שלבים. השלב הראשון נקרא "דה-טוקס", והוא מתייחס לניקוי הרעלים מהגוף. (באופן עקרוני, רצוי לבצע תהליך של ניקוי רעלים, אחת לשנה, ללא קשר). השלב השני מתייחס באופן ספציפי יותר למיאזמה של האדם ומנקה את התדרים "המוכתמים", והשלב השלישי מאפשר תיקון התדרים המוכתמים והבראתם.

בתהליך (שעדיין לא נגמר) שהקטנה שלי עברה קרו כמה דברים מעניינים. ראשית, מכיוון שהחלטתי לתת לקטנה שלי לעבור תהליך של ניקוי מאיזמתי, החלטתי שגם לי זה לא יזיק ואפילו יועיל. ובמקביל, וללא קשר, התחלתי לטפל באבא שלי בתמציות בניקוי מיאזמתי. אז מבחינתי, העובדה ששלושה דורות שקשורים זה בזה מטופלים במקביל (התחלנו באותו היום), היא בעלת משמעות קוסמית כלשהי (כשאדע לעומק את המשמעות אשמח לשתף אתכם).

מעבר לכך, כל אחד מאיתנו חווה את הדברים בצורה מסוימת ועבר תהליך מסוים.

הקטנה שלי, תוך שבוע, מפנים ורודות, יבשות ונפוחות חזרה להיות הילדה היפה שלי (טפו, חמסה), חלקה וללא סימנים בכלל. דבר נוסף שקרה, זה שלפני מתן הדה- טוקס, היו לה המון גזים והיו לנו לילות ללא שינה. תוך כדי מתן הדה-טוקס, כמות הגזים ירדה באופן משמעותי ואני התחלתי לישון (תודה לאל על חסדים קטנים…). מעבר לכך, מכיוון שהיא עדיין לא מדברת, אני לא יודעת מה היא חווה.

עלי, אני חשה בשינויים נפשיים בעיקר. בנוסף, באופן מאוד מעניין, גם בשלב הראשון וגם עכשיו, בשלב השלישי, מצאתי כי אני חווה בכל לילה לפחות חלום אחד, בצורה מאוד חדה וברורה ואני גם זוכרת את החלומות בבוקר.

הניקוי המיאזמתי הוא תהליך של כחודשיים. הוא טוב לטיפול בכל מחלה כרונית או תסמין כרוני שקיים אצל האדם במשך שנים.

הוא טוב למיגרנות, לילדים/אנשים שחוו לידה קשה, אסתמה של העור, אסתמה בכלל, ADD ו- ADHD, סרטן, מאפיינים אישיותיים מעכבים (כעסים, דימוי עצמי נמוך וכו'), חולי צליאק ועוד ועוד…

הניקוי המיאזמתי, פעמים רבות, מקל מאוד על הסימפטומים. ככל שהמחלה/ תסמין קיימים זמן רב, כך יהיה צורך ביותר מניקוי אחד ובתהליך מורכב יותר.

אך יחד עם זאת, עצם ההבטחה לחיים טובים יותר, לי אישית, כבר נראית שווה.

יעל

 

 

פורסם בקטגוריה תמציות תדרים, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.