תמציות תדרים- לייף אנרג'י

תמציות התדרים של לייף אנרג'י עובדות על העיקרון של רפואת תדרים. העיקרון שעומד מאחורי שיטת ריפוי טבעית זאת, שלכל איבר ולכל מצב של התודעה, ישנה תנודה (ויברציה) שמאפיינת את המצב הבריא והשלם שלהם, וכל התנודות יחדיו מהוות את המצב המאוזן וההרמוני של גוף ונפש.

מחלה פרושה, שתנודה, או קבוצת תנודות, יצאו מכלל הרמוניה, וכאשר אנו מחזירים את אותו חלק לתנודה הנאותה שלו, האדם מבריא.

גם ליקויים נפשיים, לכאורה, כגון, דיכאון, קשיי ריכוז, דימוי עצמי נמוך וכדו', מעידים על כך שתנודה כלשהי, או קבוצת תנודות יצאו מכלל הרמוניה, ויש להחזירם למצב הבריא שלהן.

תמציות התדרים של לייף אנרגיי אוצרות בתוכן מאפיינים אנרגטיים הפועלים בתאום עם מרכזי האנרגיה והפיזיולוגיה האנרגטית הכללית של האדם. הטכנולוגיה הייחודית של לייף אנרגיי משלבת תדרים מאזנים אשר מקורם בקריסטלים, מינרליים וצמחי מרפא.

כמו בהומאופתיה ובשיטות אחרות של רפואת תדרים, הטיפול אינו מכיל כל חומר אורגני. הריפוי בשיטה של רפואת תדרים, מתבסס על התדר של המינרל עצמו ולא על המינרל כמינרל (ישנם קריסטלים, למשל, שמאוד מסוכן להכניס לגוף האדם. יחד עם זאת, השימוש בתדר שלהם בלבד, יכול לעשות פלאים). השיטה נתמכת במחקרים רבים בתחום של הפיזיקה הקוונטית, המראה כי גם כאשר נוצר דילול גבוה של מינרל (או כל חומר אחר) בתוך מים, עד למצב בו אותו מינרל בכלל לא נמצא במים, עדיין נשארת חותמת אנרגטית של אותו המינרל במים, וההשפעה הטיפולית, פעמים רבות, אף גדולה יותר, מאשר בזמן בו המינרל (או החומר האחר) היה בריכוז גבוה במים.

כפי שכבר כתבתי, חוסר איזון בריאותי מאופיין בחסימות ובשינוי בקצב זרימת האנרגיה.
השימוש בתמציות מסייע לסילוק החסימות ולזרימה חופשית ונכונה של כוח החיים הפנימי.
בשיטת לייף אנרג'י קיימת התייחסות לגורמים המגוונים אשר עלולים להחליש או להפריע לאנרגית החיים ברבדים השונים.

כיצד הטיפול מתבצע:

על מנת לטפל, יש ראשית לאבחן את מצבו הפיזי, נפשי וסביבתי של האדם. הפגישה הראשונה כוללת פגישת ראיון עומק, בו המטופל מספר על עצמו ועל חייו.

לאחר מכן, מקבל המטופל בקבוק המכיל שילוב של התדרים, אשר אמורים להחזיר את גופו/נפשו לתנודה (ויברציה) הבריאה.

ההנחיה הרגילה, לשימוש בבקבוק, היא 4 פעמים ביום (אין איסורים על אוכל, שתיה וכדו') למשך שלושה שבועות.

במקרים אקוטיים, השימוש בתמציות גדל, ובכל מקרה, יש להיות בקשר ישיר עם המטפל על כל שינוי שמתבצע.

 

אחד השילובים, שאני מצאתי, כנותנים אפקט משלים ועוצמתי, הוא שילוב התמציות בתהליך הטיפולי של ההילינג. מכיוון שגם התמציות, וגם ההילינג עוסקים בטיפול ברמת התדר, שילוב התמציות, מעצים את עוצמת הטיפול, ומוביל לתוצאות בזמן מהיר יותר.

יחד עם זאת, ניתן בהחלט להשתמש בתמציות ללא הטיפול, ומטופלים רבים שלי מקבלים את התמציות כחלק נלווה לתהליך ההילינג, או כטיפול בפני עצמו.

 

אופני השימוש בתמציות:

אחד היתרונות של השיטה, שניתן להשתמש בתמציות בדרכים שונות: טיפות, התזה ישירה לתוך הפה דרך מתז, שתייה ומציצת גלובולים . שימושים אלו נקראים פנימיים והם הנפוצים ביותר.

ניתן גם להשתמש בתמציות למצבים חיצונייים: מריחה חיצונית: כאשר אנו מעוניינים לטפל בעור; כאשר נדרש טיפול במכה,כוויה,פצע,עקיצה וכו'; כאשר מעוניינים להשפיע מידית על אזור פגוע או כואב; כאשר לא ניתן לתת את התמצית בשתיה; כאשר יש סיבה לטיפול חיצוני.

ללייף אנרג'י יש סוגים שונים של תמציות תדרים. כל תמצית מכוונת לתת מענה ספציפי. יחד עם זאת, השילוב של תמציות שונות, הוא זה שמאפשר טיפול בראיה הוליסטית ובריאות פיזית ונפשית.

על מנת להמחיש את התהליך הטיפולי, אתן תיאור מקרה של טיפול:

מטופלת תיארה מקרה בו היא מתקשה להיות בקשר עם הבן הגדול שלה ועם בעלה. היא נוטה לקחת אחריות בחייה, בין אם התבקשה לקחת ובין אם לא. חשה אשמה שהיא לא עושה מספיק ובמקביל מאשימה את הסביבה שמאפשרת לה לקחת את האחריות. לא סומכת על בעלה ועל הילד הגדול. לא יודעת לשחרר אחריות. לוקחת הרבה דברים ללב. מאפייני ההתנהגות האלו גורמים לכך שהיא סובלת ממספר סימפטומים רפואיים.

לאחר ניתוח המאפיינים האישיותיים והסימפטומים של המטופלת ניתנה לה תמצית (פורמולה) אישית, אותה יש לקחת 4 פעמים ביום, התזה אחת לפה כל פעם, במשך שלושה שבועות. לאחר שבועיים, המטופלת דיווחה כי היא פחות מתווכחת עם בני משפחתה, יותר משוחררת, פחות לוקחת ללב, פחות מתמקדת בדברים לא חשובים. התקשורת עם הילד הגדול מצויינת. פתאום הוא מספר דברים שהוא בחיים לא סיפר.

מטופלת נוספת שלי, סובלת ממיגרנות כל חייה. היא נמצאת כעת בהריון והמיגרנות מחריפות, דבר שמקשה עליה בתפקוד היומיומי.

מכיוון שבהריון, אני מעדיפה לתת טיפול נקודתי אקוטי, ולא טיפול לשינוי ההתנהלות בחיים, המטופלת קיבלה תמצית למיגרנות אותה יש לקחת כל פעם שיש מיגרנה, כל 10 דקות עד להקלה. כעבור 4 ימי שימוש, המטפלות מדווחת כי המיגרנות אכן נחלשות וכי היא מרגישה שהיא מתחזקת.

התמציות מתאימות לכל אדם בכל גיל.

מניסיון, אני יכולה לדווח, כי בני בן השלוש וקצת לוקח את התמציות בשמחה.

במידה ולא ניתן לתת את התמציות דרך הפה, ישנן גם דרכים אחרות, אשר השפעתן זהה ללקיחה דרך הפה.

התמציות מיוצרות במפעל מאושר משרד בריאות  ונושא את הסימון GMP. התמציות אינן מפריעות לתרופות אשר המטופל נוטל ,זאת ללא יוצא מהכלל (אין בעיה בכמות ולא בסוג).

לפרטים נוספים על התמציות וחברת לייף אנרג'י, אתם מוזמנים להיכנס לאתר שלהם: http://www.bestlifeenergy.com/

 

 

פורסם בקטגוריה תמציות תדרים, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.